Pendik Evden Eve Nakliyat

Birevim Nakliyat olarak, evden eve nakliyat firmamız kaliteli taşımacılık ve garantili evden eve nakliyat anlayışı ile hareket eder.

Birevim Evden Eve Nakliyat

G eniş bir referans'a sahip olan firmamız Evden Eve Nakliyat Kurumsal Nakliyat Ofis Büro taşımacılığı Asansörlü Nakliyat Depolama hizmeti Eşya Paketleme Şehiriçi nakliyat Sigortalı Taşımaıclık Parça Eşya Taşımacılığı işlerinizi büyük bir özenle yapmaktadır.Bizim için en önemlisi sizin memnuniyetinizdir.

Gebze merkez olmak üzere aralıksız olarak ev eşyası, büro, mobilya, elektronik eşya, piyano gibi değerli eşya taşımacılığı yapmaktayız. Birevim nakliyat, sektöründe geride bıraktığımız birçok hizmeti başarıyla tamamlamıştır.

Birevim evden eve nakliyat başarısındaki en büyük etken olarak müşterine sunduğu hizmetlerin kalitesine ve sürekliliğine bağlayarak bu çizgide faaliyetlerini sürdürmektedir.

Birevim evden eve nakliyat olarak evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Yapmakta olduğumuz evden eve nakliyat hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliye sektöründeki çalışmalarımızı uzman kadromuz ve tecrübeli yöneticilerimizle sürdürmekteyiz.


Bizimle İletişime Geçin

Ev Eşyası Depolamacılığı

Firmamıza bildirdiğiniz depolanacak eşyalarınız, yıllardır bu hizmeti veren profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından evinizden veya işyerinizden alınır.

Sizlerin denetiminde güvenle ve özenle araçlarımıza yüklenen eşyalarınız güvenlik kameraları ve çalışanları ile korunan Bir Evim evden eve nakliyat depolarına götürülür

• Depolama için özel tahsis edilmiş binalar
• Depolanacak eşyalar için özel tasarlanmış tahta ve çelik kasalar
• Ev veya ofis için depolama seçenekleri
• Mobilyalarınızın ve antika eşyalarınızın depolanmasında maksimum özen
• Depomuzdaki eşyalarınızın tamamına sigorta
• Video kameralı ve yangın alarmlı sistemle 24 saat tam koruma
• Ve en cazip depolama fiyatları

Kargo- Parça Eşya Nakliyat

Birevim evden eve nakliyat olarak tüm parça ürün ve eşyalarınızı haftalık ve günlük olarak gerçekleşen seferlerimiz ile bulunduğunuz adresten teslim alıp göndermeyi arzuladığınız adrese sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz.
Firma olarak hacmi büyük olan bu parça eşyalarınızı gerekli tüm taşıma kuralları çerçevesinde muhafaza etmekteyiz.
Taşıma süreci esnasında ürünlerinize gelebilecek her türlü zarardan firmamız sorumlu olacaktır.
Birevim evden eve nakliyat olarak düzenlenen bu hizmet ile siz müşterilerimizi yüksek nakliyat ücretlerinden kurtarmayı hedefliyoruz.

Ofis ve Büro Taşımacılığı

Ofis ve Büro taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir ofis,büro taşımacılığı sunmaktadır.
Ofis ve Büro tasımacılıgında ilk etapta ambalajlanarak taşınır.
Daha sonra Ofis ve Büro çalışma bölümleri büyük bir titizlikle taşınır
Stand içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stand içerisine yerleştirilir.

Ambalajlama

Evden eve nakliyatın en önemli hususlarından biriside paketlemedir.
Çünkü özenerek ve itinayla yapılmış paketlemeler sayesinde tüm eşyalarınız hasar görmeden taşınacaktır.
Birevim evden eve nakliyat, paketlemede en iyi ambalaj, kutu ve kağıt vs.. malzemelerini kullanmaktadır.
Bütün vitrin süsleri ve eşyaları ile değerli porselenler öncelikle hasarları engelleyecek kaliteye sahip kağıtlara sarılmakta ve daha sonra kutulanmaktadır.
Bu zaman dilimi içerisinde siz kahvenizi içerken elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapacaklar ve kutulama işleri bitince de taşımaya geçeceklerdir